Naujienos ir renginiai 

Stovykla vaikams, atvykusiems iš Ukrainos

2023 m. liepos 3-7 dienomis Ubiškės daugiafunkciame centre stovyklavo 17 ukrainiečių vaikų iš įvairių Telšių rajono mokyklų. Stovyklą organizavo Ubiškės daugiafunkcis centras, finansavo visas stovyklos veiklas labdaros ir paramos fondas „Telšiai su Ukraina“, su kuriuo Centras bendradarbiauja jau antrus metus.

Šiemet stovyklautojai turėjo įvairiausių veiklų: jos prasidėjo nuo susipažinimo ir talentų šou, sportinių varžybų bei išvykų po vietos apylinkes. Vaikai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse ,pristatydami paveikslus iš augalų , surinktų Bivainės girioje. Diena prasidėdavo rytine mankšta ir vandens procedūromis prie Ubiškės tvenkinio, kur bendruomenės pastangomis įrengta saugi maudymosi vieta.

Jau antroji siunta pasiekė Ukrainą!

Telšiškiai telkiasi geriems darbams.

Dėkojame Telšių rajone apsistojusiems ukrainiečiams bei Telšių kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų draugijai už numegstas šiltas kojines!

Dėkojame už rankomis pagamintus tinklus ir žvakes Telšių jaunimo centrui ir Žemaitės gimnazijos bendruomenei!

Aukcionas "Pavasario pabudinti"

Ukrainiečiai telkiasi savanorystei Telšiuose

Telšių rajone apsistojusi ukrainiečių bendruomenė aktyviais traukiasi į savanoriškas veiklas įvairiose nevyriausybinėse organizacijose.

Nuotraukose žemiau pabėgėliai iš Ukrainos savanoriauja "Maisto bankas" organizacijoje.

Padėkos - paramos vakaras kartu su el Fuego

2022 m. spalio 28 d. planuojamas padėkos - paramos vakaras Telšių kultūros centro salėje.

Renginio metu koncertuos Juventas Radzys, Ernesta Dargužienė, Kęstutis Jablonskis.

Antroje vakaro dalyje - grupės el Fuego koncertas.

Visus norinčius dalyvauti koncerte kviečiame kreptis tel. +37065597056 arba el.p. telsiai.ukraina@gmail.com

Renginio metu bus renkamos lėšos į labdaros paramos fondo "Telšiai su Ukraina" sąskaitą (kredito unija "Germanto lobis", sąsk. Nr. LT675011300014003734), kurios bus naudojamos pagalbai ukrainiečiams, atvykusiems į Telšių rajoną.

Parama Džiugo g. 6, Telšiuose

Parama rūbais ir kitais daiktais

Jau atidaryta erdvė (adresas Džiugo g. 6, Telšiai), kur priimama ir dalijama parama (namų apyvokos daiktais, rūbais, avalyne ir kt.)karo Ukrainoje pabėgėliams!Kviečiame apsilankyti visus svečius iš Ukrainos ir išsirinkti sau reikalingus daiktus, rūbus pagal poreikį nemokamai!Вже відкрито приміщення (адреса вул. Джюго, 6, Тельшяй), де здійснюється прийом та роздача допомоги (предмети побуту, одяг, взуття тощо)війна в Україні за біженців!Запрошуємо вас відвідати всіх гостей з України та безкоштовно вибрати потрібні вам речі та одяг!

Erdvė Katedros a. 3, Telšiuose

Ukrainiečių bendrystės centras

Nuo š.m. balandžio mėn. kiekvieną pirmadienį nuo 18 val. ukrainiečių bendruomenės nariai renkasi į UKRAINIEČIŲ BENDRYSTĖS CENTRĄ adresu - Katedros a. 3, Telšiai. Susitikimuose prie kavos, arbatos puodelio dalijamasi savo išgyvenimais, problemomis, taip pat organizuojamos bendros veiklos.

Kviečiame aktyviai dalyvauti visus Telšių rajone apsistojusius karo Ukrainoje pabėgėlius!