Privatumo politika

Svetainė telsiaiukraina.lt priklauso Labdaros ir paramos fondui „Telšiai su Ukraina“, kuris yra jūsų asmens duomenų valdytojas.

Mes patvirtinome šią privatumo politiką, kuri nustato, kaip mes tvarkome telsiaiukraina.lt surinktą informaciją, taip pat nurodo priežastis, dėl kurių turime rinkti tam tikrus jūsų asmens duomenis. Todėl prieš naudodamiesi telsiaiukraina.lt svetaine privalote perskaityti šią Privatumo politiką.

Rūpinamės jūsų asmens duomenimis ir įsipareigojame užtikrinti jų konfidencialumą ir saugumą.

Renkama asmeninė informacija:

Kai lankotės telsiaiukraina.lt, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie jūsų interneto naršyklę, IP adresą, laiko zoną ir kai kuriuos jūsų įrenginyje įdiegtus slapukus. Be to, jums naršant svetainėje, mes renkame informaciją apie atskirus tinklalapius ar produktus, kuriuos peržiūrite, kokios svetainės ar paieškos terminai nukreipė jus į Svetainę ir kaip sąveikaujate su svetaine. Šią automatiškai renkamą informaciją vadiname „Įrenginio informacija“. Be to, kad galėtume įvykdyti sutartį, galime rinkti asmens duomenis, kuriuos mums pateikiate (įskaitant, bet neapsiribojant, vardą, pavardę, adresą, mokėjimo informaciją ir t. t.) registracijos metu.

Kodėl tvarkome jūsų duomenis?
Svarbiausias mūsų prioritetas – klientų duomenų saugumas, todėl galime tvarkyti tik minimalius naudotojų duomenis, tik tiek, kiek jų būtinai reikia svetainei palaikyti. Automatiškai surinkta informacija naudojama tik galimiems piktnaudžiavimo atvejams nustatyti ir statistinei informacijai apie svetainės naudojimą nustatyti. Ši statistinė informacija nėra kitaip apibendrinama taip, kad pagal ją būtų galima identifikuoti konkretų sistemos naudotoją.

Galite lankytis svetainėje nenurodydami mums, kas esate, ir neatskleisdami jokios informacijos, pagal kurią kas nors galėtų jus identifikuoti kaip konkretų asmenį. Tačiau jei norite naudotis kai kuriomis svetainės funkcijomis, gauti mūsų naujienlaiškį ar pateikti kitą informaciją užpildydami formą, galite mums pateikti savo asmens duomenis, pavyzdžiui, el. pašto adresą, vardą, pavardę, gyvenamąjį miestą, organizaciją, telefono numerį. Galite nuspręsti neteikti mums savo asmens duomenų, tačiau tuomet negalėsite naudotis kai kuriomis svetainės funkcijomis. Pavyzdžiui, negalėsite gauti mūsų naujienlaiškio arba susisiekti su mumis tiesiogiai iš svetainės. Vartotojai, kurie nėra tikri dėl to, kokia informacija yra privaloma, gali susisiekti su mumis el. paštu telsiai.ukraina@gmail.com.

Jūsų teisės:
Jei esate Europos gyventojas, turite šias teises, susijusias su jūsų asmens duomenimis:
  • Teisę būti informuotam.
  • Teisę susipažinti su duomenimis.
  • Teisę į duomenų taisymą.

  • Teisę ištrinti duomenis.

  • Teisę apriboti duomenų tvarkymą.

  • Teisę į duomenų perkėlimą.

  • Teisę nesutikti.

  • Teisės, susijusios su automatizuotu sprendimų priėmimu ir profiliavimu.

Jei norite pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis.

Be to, jei esate Europos gyventojas, pažymime, kad jūsų informaciją tvarkome siekdami įvykdyti su jumis sudarytas sutartis (pavyzdžiui, jei svetainėje pateikiate užsakymą) arba siekdami pirmiau išvardytų teisėtų verslo interesų. Be to, atkreipkite dėmesį, kad jūsų informacija gali būti perduodama už Europos ribų, įskaitant Kanadą ir Jungtines Amerikos Valstijas.

Nuorodos į kitas svetaines:

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurios mums nepriklauso ir kurių mes nekontroliuojame. Atkreipkite dėmesį, kad mes neatsakome už tokias kitas svetaines ar trečiųjų šalių privatumo praktiką. Raginame jus atkreipti dėmesį, kai išeinate iš mūsų svetainės, ir perskaityti kiekvienos svetainės, kurioje gali būti renkama asmeninė informacija, privatumo pareiškimus.

Informacijos saugumas:

Jūsų pateiktą informaciją saugome kompiuterių serveriuose kontroliuojamoje, saugioje aplinkoje, apsaugotoje nuo neteisėtos prieigos, naudojimo ar atskleidimo. Mes taikome pagrįstas administracines, technines ir fizines apsaugos priemones, kad apsisaugotume nuo neteisėtos prieigos, naudojimo, keitimo ir asmens duomenų atskleidimo, kai juos kontroliuojame ir saugome. Tačiau joks duomenų perdavimas internetu ar belaidžiu tinklu negali būti garantuotas.

Teisinis atskleidimas:

Atskleisime bet kokią surinktą, naudojamą ar gautą informaciją, jei to reikalauja ar leidžia įstatymai, pavyzdžiui, norėdami įvykdyti teismo šaukimą ar panašų teisinį procesą, ir kai sąžiningai manome, kad atskleisti informaciją būtina siekiant apsaugoti savo teises, jūsų ar kitų asmenų saugumą, ištirti sukčiavimą arba atsakyti į vyriausybės prašymą.

Kontaktinė informacija:

Jei norite susisiekti su mumis, kad sužinotumėte daugiau apie šią Politiką, arba norite susisiekti su mumis bet kokiu klausimu, susijusiu su asmeninėmis teisėmis ir jūsų asmens duomenimis, galite rašyti el. laišką adresu telsiai.ukraina@gmail.com.